AMED sport

W AMED-Sport proponujemy rozwiązania, które sprawdzą się zarówno w przypadku profesjonalistów, jak i amatorów. Dzięki naszemu wsparciu możesz zdiagnozować swoje problemy oraz zredukować dolegliwości. Dodatkowo pomagamy w powrocie do sprawności po kontuzjach. Wprowadziliśmy również specjalną ofertę dla klubów sportowych!

Co możemy Ci zapewnić
w AMED-Sport?

W AMED-Sport wprowadzamy ofertę dla klubów sportowych, które przygotowują zawodników do nowego sezonu lub chcą zdecydować o zatrudnieniu nowych osób. Dzięki naszym testom wysiłkowym możecie również zyskać wsparcie w określeniu najlepszej pozycji dla danego sportowca. 

Pomagamy również amatorom, którzy chcą opracować najlepszy plan treningowy do swoich potrzeb oraz możliwości związanych z wydolnością. W AMED-Sport stawiamy na kompleksową opiekę i pomoc w przypadku kontuzji.

Jak pomagamy sportowcom
w AMED-Sport?

W AMED-Sport pomożemy Ci znaleźć odpowiednią ścieżkę kariery lub dalszą drogę amatorskich treningów. Jak to zrobimy?

  • Ocena motoryczna sportowców sprawdzi się w przypadku klubów sportowych, które chcą poznać możliwości i zdolności motoryczne zawodników oraz ocenić predyspozycje do pracy w danej dyscyplinie.
  • Próba wysiłkowa to sposób na określenie nieprawidłowości pod kątem sprawności fizycznej zawodników. Pozwala na określenie wydolności fizycznej i tolerancji wysiłkowej.
  • Diagnostyka sportowców zawodowych i amatorów pozwala na obiektywną ocenę układu ruchu. Dzięki temu możemy odpowiednio wcześniej wykryć ewentualne dolegliwości i wprowadzić terapię rehabilitacyjną.

Dlaczego warto wybrać
AMED-Sport?

Wprowadzamy przede wszystkim nowoczesne technologie, które umożliwiają zoptymalizowanie treningu pod kątem zdolności motorycznych. Dodatkowo przeprowadzamy kompleksowe badania sportowców, które przeprowadza lekarz medycyny sportowej dr n. med. Katarzyna Fydrych-Mazur. 

Co ważne, przy naszej klinice AMED-Sport działa również siłownia Ceglana Fitness, w której każdy zadba doskonale o swoją formę.

szybki kontakt

Skip to content