fbpx

Nasz zespół

Trzon personelu naszej kliniki to najlepsi lekarze i fizjoterapeuci, posiadający bogate doświadczenie zawodowe i stale doskonalący swoje kwalifikacje o szereg kursów i szkoleń z zakresu nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych.

Zaufało nam ponad 1000 pacjentów!

Chciałbym zaprosić Was do odwiedzenia AMED – klinika rehabilitacji funkcjonalnej w Katowicach, gdzie ćwiczę. W tej nowoczesnej klinice możecie z powodzeniem korzystać z bardzo zaawansowanych urządzeń takich jak Luna, Lokomat, specjalistyczne Egzoszkielety, urządzenie do ćwiczeń kończyn górnych Armeo i wiele i innych sprzętów, w których wykorzystano najnowsze systemy współczesnej technologii!
Krystian Jabloński

Centrum rehabilitacji AMED to miejsce ze sprzętem, który można znaleźć w najlepszych placówkach rehabilitacyjnych. Nowoczesne urządzenia, jak Lokomat czy Egzoszkielet, są niezmiernie ważne w przypadku rehabilitacji neurologicznej, jednak sam sprzęt bez doświadczonej, profesjonalnej kadry fizjoterapeutów nie pomagałby pacjentom. W Amedzie panuje miła, rodzinna atmosfera przy jednoczesnym poczuciu bezpieczeństwa i fachowości. Polecam
Magdalena Krawczyk

Nasi specjaliści

Kontakt

Adres

ul. Ceglana 67C

40-514 Katowice

Klinika znajduje się na drugim piętrze.