Zabiegi rehabilitacyjne
w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Naszą misją jest pomaganie pacjentom powrócić do sprawności.

Wykwalifikowani specjaliści

Trzon personelu AMED NFZ to 40 najlepszych fizjoterapeutów posiadających bogate doświadczenie zawodowe i stale doskonalących swoje kwalifikacje o szereg kursów i szkoleń z zakresu nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych.

Praktyki studenckie

O naszym profesjonalizmie świadczy fakt, iż jesteśmy ośrodkiem praktyk studenckich dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, GWSH i Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, która prowadzi również u nas zajęcia dydaktyczne dla kierunku fizjoterapii.

Fizjoterapia NFZ

W Górnośląskim Centrum Medycyny i Rehabilitacji AMED w Katowicach prowadzimy kompleksową rehabilitację po urazach, kontuzjach, wypadkach oraz profilaktykę. Współpracujemy zarówno z wieloma podmiotami medycznymi jak i firmami ubezpieczeniowymi.

Precyzyjne urządzenia diagnostyczne

Diagnoza zwiększa skuteczność leczenia i pozwala uniknąć długotrwałych powikłań.

Rehabilitacja Stacjonarna

Pacjenci mogą skorzystać z całodobowej opieki.

Wsparcie psychologa oraz neurologopedy

Podchodzimy do zdrowia holistycznie.
Opieka medyczna

Lekarze specjaliści w ramach NFZ

W Górnośląskim Centrum Rehabilitacji i Medycyny specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu rehabilitacji medycznej z poradnictwem lekarskim i pełną gamą zabiegów fizjoterapeutycznych.

Rehabilitacja AMED-NFZ to kompleksowa opieka specjalistów, którzy mają do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt i aparaturę medyczną renomowanych światowych firm. Na szczególną uwagę zasługuje komora kriogeniczna o szerokim zastosowaniu terapeutycznym. Kadrę ośrodka stanowią czuwający nad stroną medyczną lekarze. fizjoterapeuci oraz inni specjaliści z zakresu medycyny i rehabilitacji.

Image

Rehabilitacja NFZ śląsk


Rehabilitacja na NFZ - jak możemy Ci pomóc?

Rehabilitacja AMED-NFZ przebiega przy wsparciu najnowocześniejszego sprzętu oraz metod z zakresu fizjoterapii. Stawiamy na indywidualne podejście do pacjenta. Dodatkowo plan rehabilitacji jest dostosowany indywidualnie do każdej osoby, dzięki czemu pozwala osiągnąć doskonałe wyniki terapii i szybki powrót do zdrowia.
Image
Górnośląskie Centrum Medycyny i Rehabilitacji skupia się przede wszystkim na trzech obszarach:

Krioterapia na NFZ w Katowicach pozwala na redukcję bólu i regenerację organizmu. Wykorzystuje korzystny wpływ temperatury od -110 do -160°C. Każdemu przysługuje dwa razy w roku kalendarzowym w cyklu 10 zabiegów.

Rehabilitacja w warunkach domowych dla osób, które nie są w stanie samodzielnie dotrzeć do przychodni oraz posiadają znaczny stopień niepełnosprawności.
Rehabilitacja kardiologiczna NFZ pomoże w ograniczeniu konsekwencji incydentów kardiologicznych oraz ich nawrotu. Wprowadzamy nowoczesne technologie oraz wsparcie najlepszych specjalistów.