nASZA MISJA

Naszą misją jest pomaganie pacjentom powrócić do sprawności. Kultura naszej pracy składa się z empatii, szacunku wobec ludzi i podejściu opartym na skutecznym działaniu. Ciągle szukamy nowych i lepszych sposobów leczenia - rozpoczynając od tego, jak wesprzeć osobę w procesie rehabilitacji, po ciągłe inwestycje w nowoczesny sprzęt. Zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów to dla nas najwyższy priorytet.

NASZA WIZJA

Chcemy, aby nasza działalność wywierała pozytywny wpływ na świat. Budujemy zgrany zespół specjalistów pracujących w klinice oraz działamy na rzecz prewencji chorób układu sercowo-naczyniowego. Wierzymy, że w ten sposób możemy przyczynić się do pozytywnych zmian w społeczeństwie.

  • Dla każdego pacjenta tworzymy indywidualny plan leczenia.

  • W terapii stosujemy wyłącznie najnowsze, oparte na badaniach metody leczenia.

  • Rehabilitacja to proces, który wymaga współpracy wielu specjalistów.

  • Tworzymy relacje oparte na wzajemnym szacunku.

Image

Jesteś w dobrych rękach.

Nasza historia

W lipcu 2019 r. uruchomiliśmy nowoczesną klinikę rehabilitacji ze szczególnym uwzględnieniem neurorehabilitacji i rehabilitacji pacjentów po wypadkach komunikacyjnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii diagnostyczno-rehabilitacyjnych, stwarza ona nadzieję na przywrócenie sprawności pacjentom, u których występują: urazy czaszkowo-mózgowe, urazy rdzenia kręgowego, urazy nerwów obwodowych, urazy powstałe w wyniku wypadków komunikacyjnych, zaburzenie lub utracenie funkcji chodu i funkcji kończyny górnej w wyniku chorób neurologicznych, takich jak np.: udar, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, rdzeniowy zanik mięśni, dziecięce porażenie mózgowe, dystrofie mięśniowe.