REHABILITACJA STACJONARNA

W Klinice Amed możesz skorzystać z rehabilitacji stacjonarnej. Zapewniamy zakwaterowanie, oraz pełną opiekę medyczną dla osób, które chcą podjąć rehabilitację w naszej klinice. Możliwy jest również nocleg dla rodziny i bliskich, gdy chcą towarzyszyć w procesie leczenia.  Nad bezpieczeństwem pacjentów czuwa zespół medyczny złożony z lekarzy, pielęgniarek i opiekunów medycznych. Dzięki temu oferujemy pobyt dla osób całkowicie niesamodzielnych.

POSIADAMY

1

MIEJSC NOCLEGOWYCH

ZAPEWNIAMY PEŁNE WYŻYWIENIE I OPIEKĘ MEDYCZNĄ

KAŻDY POKÓJ POSIADA WŁASNĄ ŁAZIENKĘ

ZAKWATEROWANIE MOŻLIWE JEST W POKOJACH 1-, 2-, 3-OSOBOWYCH

Image

rehabilitacja z zakwaterowaniem

Zapewniamy całodobową opiekę dla osób, które wybiorą rehabilitację z zakwaterowaniem. Dbamy o regularne przyjmowanie leków przez pacjentów, przygotowanie posiłków, a także pomagamy w ubieraniu się i codziennej pielęgnacji.

Placówka AMED Klinika w Katowicach oferuje kompleksowe usługi i spersonalizowany plan leczenia. Nasi specjaliści zapewniają najwyższą jakość opieki, która przebiega w przyjemnej atmosferze pełnej szacunku.


Rehabilitacja w Polsce

Nasza klinika mieści się tuż obok Parku im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach, który jest największym i spokojnym parkiem na terenie miasta.

Swoją stylistyką nawiązuje do ogrodów angielskich, jest bogaty w różnorodne kompozycje kwiatowe.

Dla naszych pacjentów organizujemy zajęcia Nordic Walking z instruktorem.

Image