REHABILITACJA STACJONARNA

W Klinice Amed możesz skorzystać z rehabilitacji stacjonarnej. Zapewniamy zakwaterowanie, oraz pełną opiekę medyczną dla osób, które chcą podjąć rehabilitację w naszej klinice. Możliwy jest również nocleg dla rodziny i bliskich, gdy chcą towarzyszyć w procesie leczenia.  Nad bezpieczeństwem pacjentów czuwa zespół medyczny złożony z lekarzy, fizjoterapeutów,  pielęgniarek i opiekunów medycznych. Dzięki temu oferujemy pobyt dla osób całkowicie niesamodzielnych.

POSIADAMY

1

MIEJSC NOCLEGOWYCH

ZAPEWNIAMY PEŁNE WYŻYWIENIE I OPIEKĘ MEDYCZNĄ

KAŻDY POKÓJ POSIADA WŁASNĄ ŁAZIENKĘ

ZAKWATEROWANIE MOŻLIWE JEST W POKOJACH 1-, 2-, 3-OSOBOWYCH

Image

Pobyt rehabilitacyjny

Zapewniamy całodobową opiekę dla osób, które wybiorą rehabilitację z zakwaterowaniem. Dbamy o regularne przyjmowanie leków przez pacjentów, zapewniamy catering dietetyczny, a także pomagamy w ubieraniu się i codziennej pielęgnacji.

Klinika Amed w Katowicach oferuje kompleksowe usługi i spersonalizowany plan leczenia. Nasi specjaliści zapewniają najwyższą jakość opieki, która przebiega w przyjemnej atmosferze pełnej szacunku.


Rehabilitacja w świetnej lokalizacji- centrum Katowic

Nasza klinika mieści w centrum Katowic, tuż obok autostrady A4, Parku Kościuszki i linii tramwajowej. Usytuowanie placówki zapewnia świetną komunikację zarówno indywidualną jak i transportem publicznym. Od Katowickiego rynku, dworców komunikacyjnych i centrum usługowych dzieli nas ok 2km.

W pobliżu placówki znajdują się tereny rekreacyjne w postaci Parku im. T. Kościuszki, Katowickiego Parku Leśnego i Doliny Trzech Stawów.

Tuż obok Kliniki Amed, znajduje się basen miejski, dostępne są sklepy i piekarnie.

Image